Οι ημέρες ενημέρωσης των εκπαιδευτικών αφορούν την πρώτη ημέρα κάθε μήνα, δηλαδή 1η Δευτέρα, 1η Τρίτη κλπ. Είναι σε μηνιαία και όχι σε εβδομαδιαία βάση.
Α/Α | ΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΝΟΜΑ | ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥ | ΘΕΣΗ /ΤΜΗΜΑ | ΗΜΕΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ |
ΩΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ |
1 | ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ | ΠΑΣΧΑΛΗΣ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ | ||
2 | ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Ε1 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13.20-14.00 |
3 | ΒΑΣΙΛΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Ε2 | ΤΡΙΤΗ | 13.15 - 14.00 |
4 | ΓΟΥΛΟΥΔΗΣ | ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ | Α1,Β2,Δ2,Ε1, Ε2,ΣΤ2 | ΠΕΜΠΤΗ | 10.45-11.30 |
5 | ΓΟΥΝΑΡΗ | ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Β2 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 12.00-13.15 |
6 | ΓΟΥΣΗ | ΕΛΕΝΗ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | ΣΤ2 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13.15-14.00 |
7 | ΓΡΕΔΗ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ | ||
8 | ΔΡΑΚΟΥ- ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΜΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ | ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ | Α1,Α2, Ε1,Ε2,ΣΤ1,ΣΤ2 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 10.45-11.45 |
9 | ΔΟΥΖΕΝΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | ΠΑΡΑΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ | ||
10 | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ (ΖΕΠ) | ||
11 | ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ | ΣΟΦΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ | ||
12 | ΚΑΛΑΜΑ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | Β2,Γ1,Δ1,Δ2,ΣΤ1,ΣΤ2 | ||
13 | ΚΑΛΦΑ | ΘΕΟΔΟΣΙΑ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Δ2 | ΠΕΜΠΤΗ | 13.15-14.00 |
14 | ΚΑΡΑΛΙΒΑΝΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | ΣΤ1 | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13.15-14.00 |
15 | ΣΚΟΔΡΑ | ΜΑΡΙΑ | ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | Α1, Α2, Δ1,Δ2, Ε1, Ε2, ΣΤ1,ΣΤ2, ΟΛΟΗΜΕΡΟ | ||
16 | ΚΑΡΑΤΣΗΣ | ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Γ1/ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13.20-14.00 |
17 | ΚΑΡΥΔΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | Α1, Α2, Β1,Β2,Γ1,Γ2,Δ1,Δ2 | ||
18 | ΚΙΑΤΙΠΙΔΟΥ | ΕΛΕΝΗ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Α1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 11.45-12.45 |
19 | ΚΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Γ2 | ΤΡΙΤΗ | 13.15 - 14.00 |
20 | ΜΠΑΛΟΥΜΗ | ΣΤΥΛΙΑΝΗ - ΧΙΟΝΙΑ | ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ | ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ | ||
21 | ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ | ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ | ||
22 | ΜΠΕΛΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ | Α1,Α2,Γ1,Γ2,Ε1,Ε2 | ΠΕΜΠΤΗ | 13.15 - 14.00 |
23 | ΞΥΡΑΦΑΚΗ | ΑΓΑΠΗ | ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ | Ε_ΓΑΛΛΙΚΩΝ, ΣΤ_ΓΑΛΛΙΚΩΝ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 13,15 -14.00 |
24 | ΠΑΝΤΑΚΟΥΔΗΣ | ΔΗΜΟΣ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ | Α1,Β1,Γ1,Γ2,Δ1,ΣΤ1, | ΤΕΤΑΡΤΗ | 10.00-10.45 |
25 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 11.30-12.00 |
26 | ΠΑΠΑΔΑΜΟΥ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ | Β1,Β2,Γ1,Γ2,Δ1,Δ2 | ||
27 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΑ | ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ | ΣΔΕΥ-ΕΔΥ | ΠΕΜΠΤΗ | ΡΑΝΤΕΒΟΥ |
28 | ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ | Α1,Α2,Β1,Γ2,Ε1,Ε2 | ΤΡΙΤΗ | 11.30-11.45 |
29 | ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ | ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ | Ε_ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ, ΣΤ_ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 9.00-9.40 |
30 | ΠΑΠΙΚΑ | ΚΑΛΛΙΟΠΗ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Δ1 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 13.15-14.00 |
31 | ΠΕΤΡΕΝΤΣΗ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΕΙΔΙΚΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ | ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ | ||
32 | ΣΛΑΝΚΙΔΟΥ | ΑΝΝΑ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Α2 | ΤΡΙΤΗ | 9,45-10,30 |
33 | ΣΤΑΝΙΤΣΕΛΗ | ΕΛΕΝΗ | ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ | ΣΔΕΥ - ΕΔΥ | ΠΕΜΠΤΗ | ΡΑΝΤΕΒΟΥ |
34 | ΤΡΟΥΛΗ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ | Α1,Α2,Β1,Β2,Γ1,Γ2,Δ1,Δ2,Ε1,Ε2,ΣΤ1,ΣΤ2 | ||
35 | ΤΣΑΠΙΚΙΔΟΥ | ΔΑΝΑΗ | ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ | Β1,Β2,Δ1,Δ2,ΣΤ1,ΣΤ2 | ΤΡΙΤΗ | 10.45-11.45 |
36 | ΤΣΙΑΛΟΥ | ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Β1 | ΤΡΙΤΗ | 13.20-14,00 |